Op donderdag 20 juni hebben BOAG en Stichting Hoogbouw voor een select gezelschap donateurs van de stichting een projectbezoek aan nhow Amsterdam RAI Hotel georganiseerd.
In een aantal presentaties gaven achtereenvolgens opdrachtgever COD, architect OMA, constructeur Van Rossum en adviseur akoestiek en brandveiligheid Royal HaskoningDHV informatie over de totstandkoming van het grootste nieuwbouwhotel in de Benelux. BOAG-directeur André Leeuwis en projectmanager Peter Paulissen lichtten de rol van BOAG in dit project toe. De rondleiding door het hotel-in-aanbouw die aansluitend plaats vond, vormde de perfecte toelichting op alle gesproken woorden.
nhow Amsterdam RAI is met 650 kamers op 25 verdiepingen het grootste nieuwbouwhotel in de Benelux. Behalve de grootte van het hotel springt ook het ontwerp van architectenbureau OMA in het oog. De drie gestapelde triangels vragen om een heel specifieke constructie. Het viersterrenhotel direct naast het RAI-complex is in aanbouw; oplevering is gepland voor het eerste kwartaal van 2020. In opdracht van projectontwikkelaars COD en Being Development bewaakt BOAG de voortgang, kwaliteit en veiligheid tijdens de uitvoering.
Naast het iconische Hotel van Oranje in Noordwijk komt de...
Per 1 juli 2020 hebben Drees & Sommer en BOAG...
Vandaag, op de eerste schooldag na de herfstvakantie, hebben het...
Een goede voorbereiding is het halve werk. Maar wat als...
Ruimte om in te wonen en te werken. Ruimte om in te leven en in te verzorgen. Ruimte om in op te leiden en te ontspannen. Wij staan klaar vanaf het eerste idee tot en met de exploitatie klaar om samen met u te komen tot het beste huisvestingsscenario.
Al sinds 1989 staan we van concept tot ontwerp en van directievoering tot nazorg onze opdrachtgevers ten behoeven van hun huisvestingsopgaven bij.
Wij zijn en blijven betrokken bij de maatschappij. Met oog voor meerdere belangen gaan we samenwerkingen aan, bewegen we mee met ontwikkelingen en kijken we naar de toekomst.