Onze manager directievoering en toezicht/senior projectmanager ing. Francis Alba Heijdenrijk kan u vertellen wat wij voor u kunnen betekenen.
BOAG heeft eigen directievoerders en toezichthouders in dienst. BOAG-mensen met uitgebreide kennis van en ervaring met grote en kleinere bouwprojecten. Ook bij complexe projecten weten zij exact hoe het uitvoeringsproces dient te verlopen en hoe het optimaal aangestuurd wordt.
De Directievoerder en Toezichthouder kunt u apart of als team aanstellen, beide functioneren complementair aan elkaar. Afhankelijk van de contractvorm met de uitvoerende partij wordt de mensen ingezet. Uiteenlopend van steekproefsgewijze controle t/m volledige aansturing van de aannemer.
• Onze directievoerder opereert in uw naam, is onder andere de voorzitter van de bouwvergadering, stuurt de realisatie van de bouw aan en is de bewaker van het contract, het geld en de projectorganisatie.
• De toezichthouders van BOAG zijn VCA-gecertificeerd en ondersteunen de directievoerder of direct u, als opdrachtgever, in het controleren en borgen van de beoogde kwaliteit van de huisvesting en behartigen uw belangen op de bouwplaats.
Onze directievoerders en toezichthouders richten zich tijdens de realisatie op een viertal aspecten:
• Borging van kwaliteit in het bouwproces.
• Samenwerking in het bouwproces.
• Focus op risico beheersing.
• Voorkomen van meerwerk.
Middels snagstream en VKV rapportages wordt er stelselmatig voorzien in heldere verslaglegging waarmee het bouwdossier voor de opdrachtgever en opdrachtnemer discussies voorkomt en achterbannen goed gerapporteerd kunnen worden.
Al sinds 1989 staan we van concept tot ontwerp en van directievoering tot nazorg onze opdrachtgevers ten behoeven van hun huisvestingsopgaven bij.
Wij zijn en blijven betrokken bij de maatschappij. Met oog voor meerdere belangen gaan we samenwerkingen aan, bewegen we mee met ontwikkelingen en kijken we naar de toekomst.